1 травня розпочинається голосування за проєкти "Бюджет участі 2021"

Шановні мешканці Верхнянської ОТГ! 1.05.2020 року розпочинається голосування за подані проєкти бюджету участі в рамках цільової Програми «Бюджет участі Верхнянської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки». Голосування триватиме 30 днів.

Бюджет участі, або громадський бюджет дозволяє кожному мешканцю громади долучитися до розподілу бюджетних коштів з метою поліпшення життя громади. 

Як це працює? У кожного мешканця громади є можливість подати власні проекти  і, заручившись підтримкою та голосами мешканців громади, втілити яскраві ідеї в життя.

З 1 по 30 травня триватиме голосування за проєкти, подані на громадський бюджет Верхнянської ОТГ. Саме від його результатів залежить, які проекти отримають фінансування та будуть реалізовані.

У голосуванні братимуть участь  17  проєктів. 

Для перегляду проєктів  кожен мешканець громади може увійти в систему «Громадський проект», перейшовши за посиланням  https://verhnyanskaotg.pb.org.ua/projects   з персонального комп’ютера чи мобільного телефону.

        Кожен повнолітній мешканець громади  має право проголосувати лише за один проєкт. У підсумку голосування 6 проєктів, які набрали найбільшу кількість голосів та бюджет яких не виходитиме за межі виділених коштів (50 000 грн/1 проект), будуть реалізовані до кінця 2021 року. 

           Оголошення переможців – до 15 червня.

           Найпоширеніші запитання щодо голосування:

              1. Хто може голосувати за проєкти Бюджету участі?

Проголосувати за один з проєктів можуть дієздатні громадяни України, яким на момент голосування виповнилось 18 років, що зареєстровані та проживають на території Верхнянської ОТГ. Голосування за інших осіб не дозволяється!

2. Як можна проголосувати за проєкт?

Голосування за проєкти здійснюється тільки через електронний сервіс «Громадський проект». 

А) Найбільш швидкий та зручний спосіб: через Інтернет-банкінг. 

Ідентифікація особи, яка голосує, здійснюється за допомогою системи Bank ID та електронного цифрового підпису. Обравши опцію "голосувати з BankID", користувач надає системі доступ до потрібних даних. 

Цим способом можуть скористатися лише мешканці, які зареєстровані та проживають на території  Верхнянської ОТГ, які користуються інтернет-банкінгом.

Голосування через сайт https://verhnyanskaotg.pb.org.ua/. У верхньому правому куті натискаєте блакитну кнопку "Вхід". Після чого натискаєте Вхід через BankID, вибираєте з переліку який саме банк чи через IDcard (паспорт).

Важлива інформація: при авторизації через систему Bank ID система не передає жодної банківської та платіжної інформації, не знімає кошти з рахунків та не показує Ваш баланс (система тільки ідентифікує вашу особу, тобто що ВИ – це Ви). Ця система є безпечною та має відповідні сертифікати безпеки.    

          Але з досвіду минулого року, через дану систему не в усіх завантажується сканкопія паспорта, через що потім голос не був зарахований. Тож прохання, якщо Ви реєструєтеся даним способом, після реєстрації зайдіть в свій особистий кабінет та перевірте інформацію про себе. Якщо в особистій інформації немає завантажених копій чи фото вашого паспорта, то обов'язково додайте його (перша сторінка та приписка). Це головна умова для голосування. Якщо немає завантаженої сканкопії паспорта, то під час перевірки голосів експертною групою, Ваш голос не буде зарахований. (щоб потім без претензій до Комісії !)

        Б) Реєстрація на сайті https://verhnyanskaotg.pb.org.ua/ через електронну пошту та сканкопію паспорту

У верхньому правому куті натискаєте блакитну кнопку "Вхід". Обираєте кнопку Реєстрація. Далі необхідно ввести прізвище, ім'я та по-батькові за паспортом, серію та номер паспорта, діючий e-mail та справжній номер мобільного телефону. У полі "Адреса реєстрації" вказуєте офіційну адресу реєстрації за паспортом (спочатку вводите назву населеного пункту, з переліку який появився, в самому низу шукаєте своє село, щоб писало Верхнянська сільська об'єднана територіальна громада та вибираєте його), далі де квартира реєстрації, вводите назву вулиці та номер будинку. 

У полі "Адреса проживання" вказуєте фактичну адресу проживання. Якщо вона співпадає з адресою реєстрації, просто ставите відмітку.  Після чого вписуєте свою дату народження та стать, завантажуєте скан-копію першої сторінки та сторінки з припискою паспорту (ОБОВ'ЯЗКОВО) та ставите галочку біля Згоден з умовами участі та даю згоду на обробку персональних даних. 

Після чого створюєте пароль (мінімум 5 символів) та нажимаєте кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ внизу сторінки.

Після реєстрації натискаєте кнопку "Переглянути проєкти" та обираєте проєкт, який бажаєте підтримати.

Важлива інформація: в систему не потрібно завантажувати копії інших сторінок паспорту. У разі, якщо під час реєстрації буде надана недостовірна інформація або взагалі не завантажені сторінки паспорту, ваш голос буде відхилений.

          Це строго перевіряється Комісією !

          Умови для всіх рівні

 

          Не зволікай! Реєструйся, обирай проєкт який найбільш до вподоби та віддай свій голос.

Більше голосів – більше шансів на виграш та втілення в життя задуманої ідеї!