• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Парк відпочинку "ЕКОЛЕНД" Брав участь

Доданий
25.03.2021
Номер
15
Інше

Проект «ЕКОЛЕНД» розроблений для людей будь-якого віку, які мають бажання проводити свій вільний час на свіжому повітрі зі своєю сім'єю.

Автор проєкту
Анастасія
Анастасія Внуковська
Бюджет
49 500 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Верхня

Опис

Опис проекту

Мета: На данній території знаходиться невеликий дитячий майданчик, який постійно розширяють місцеві жителі своїми силами. Цей проект допоможе створити умови для дітей дошкільного віку, особистого зростання молодшого шкільного віку, формування активної життєвої позиції,а також для того, щоб сім’і могли більше часу проводити разом, адже ми живемо в час, де існує великий брак спілкування та проведення часу спільно між батьками та дітьми разом. Цей проект допоможе направити невгамовну дитячу енергію в правильне русло і забезпечити оптимальне поєднання «приємного» та «корисного». А також створити місце, де батьки могли б спілкуватися з дітьми і між собою на свіжому повітрі, а діти при цьому грати зі своїми однолітками, а не сидіти перед телевізором чи комп’ютером. А облаштування ставка дозволить відновити джерела, ліквідувати сміттєзвалище, що багато років забруднює місцеву річку та запустити рибу.
Завдання: Авторами проекту пропонується створення наступних функціональних відпочинкових зон, які дозволять забезпечити різні потреби відвідувачів парку:

1. Бетонний тенісний стіл з двома лавками по боках (кожна довжиною по 3 метра, без спинки) та один смітник - це зона активного відпочинку, де верхняни, особливо, підлітки, матимуть можливість весело займатися спортом на невеликій території.
2. Дитяча зона – це ігровий комплекс з гірками, канатами, качелями та містками, виконаний з дерева та металу у природному стилі, що органічно поєднується з ландшафтом парку. З трьох сторін комплексу планується встановити лавки, на яких можуть комфортно відпочивати батьки, смітники біля лавок. Також планується облаштувати в майбутньому освітлення.
3. Зона тет-а-тет – це місця для затишного відпочинку та спілкування парами. Планується встановити в затінку дерев парку три окремо встановлені на відстані лавки та альтанки, що будуть знаходитись на острівці ставка.
4. Зона гри у волейбол — місце для занять спортом на свіжому повітрі.
5. Зона для влаштування пікніка та риболовлі .
.Актуальність
Даний проект допоможе створити сприятливі умови для організації дозвілля дітей та дорослих, для розвитку фізичної культури, зміцнення здоров'я, задоволення потреб у руховій активності. Облаштування ставка дасть можливість на відновлення еко балансу місцевої річки та надасть естетичного вигляду місцевого парку5.* Інформація стосовно доступності (результатів) проекту для мешканців Верхнянської об’єднаної територіальної громади у разі його реалізації:
(примітка: інформація щодо доступності може стосуватися, наприклад, годин роботи об’єкту, можливої плати за користування, категорії мешканців, які зможуть і які не зможуть користуватись результатами реалізації даного проекту)
Цей проект розрахований для людей різного віку.

Інформація стосовно доступності (результатів) проекту для мешканців Верхнянської ОТГ у разі його реалізації

Автори проекту усвідомлюють, що для відновлення парку, є потреба більш детальної і глибокої розробки проекту перспективного розвитку парку. Але завдяки якісному втіленню пропонованих рішень із залученням громадськості, вже у наступному році парк матиме більш привабливий вигляд і стане більш комфортним для відпочинку верхнян.

Фотографії