• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Придбання крісел для глядацької зали Народного дому с.Негівці На реалізації

Доданий
18.03.2021
Номер
8
Культура

Діяльність Народного дому спрямована на задоволення загальнокультурних потреб жителів с. Негівці. У 2019 році глядацькій залі Народного дому був завершений капітальний ремонт, придбано комплект звукопідсилювальної апаратури, встановлено одяг сцени, але, залишається вкрай проблемним питання придбання крісел.

Автор проєкту
Світлана
Світлана Ільчишин
Бюджет
50 000 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Негівці
Адреса
Верхнянська сільська об'єднана територіальна громада, Негівці

Опис

Опис проекту

Мета: Підвищення якості, доступності та розширення видів надання послуг з культурного обслуговування населення, збереження національних традицій народного мистецтва, підвищення рівня проведення концертних програм, вистав, демонстрації виробів кіномистецтва тощо.

Завдання: Придбання крісел для глядацької зали.

Актуальність: Актуальність проєкту полягає у забезпеченні належних умов для проведення культурно-дозвіллєвих заходів, створенні культурного центру та осередку народної творчості для населення.

Інформація стосовно доступності (результатів) проекту для мешканців Верхнянської ОТГ у разі його реалізації

Результатом реалізації проєкту буде оновлення закладу культури, створення умов для комфортного перебування відвідувачів та глядачів, а також комфортних умов для роботи працівників та творчих колективів, поліпшення матеріально-технічної бази закладу, та, як наслідок, збільшення обсягу надання культурних та платних послуг.

Реалізація проекту вплине на забезпечення доступності всіх видів культурних послуг, створення умов для задоволення потреб різновікових категорій населення, та розвитку аматорських колективів, організацій любительських об’єднань, клубів за інтересами. З кожним роком кількість і якість послуг, що надаються закладом, буде зростати, відповідно буде зростати і кількість населення громади, яке користується його послугами.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Сектор з питань культури, релігії та туризму